? مرکز توسعه تجارت الکترونيکي
   
 
   
تهران صفحه اصلي
 
متن نامه اعتراض آميز دبير انجمن صنفي کسب و کارهاي اينترنتي به مدير مسئول دنياي اقتصاد
1395/11/25-17:14 تعدا بازديد: 106 گروه خبري: نماد اعتماد الکترونيکي کد خبر: 2
نماد اعتماد الکترونيکي:
فراخوان مشارکت کسب و کارهاي اينترنتي داراي نماد اعتماد الکترونيکي براي رتبه بندي کسب و کارها و ارتقاي ستاره نماد اعتماد الکترونيکي
آمار شکايات هفتگي از سايتهاي داراي نماد اعتماد الکترونيکي

بدينوسيله به اطلاع صاحبان کسب و کارهاي اينترنتي داراي نماد اعتماد الکترونيکي مي‏رساند مرکز توسعه تجارت الکترونيکي در راستاي کمک به ايجاد فضاي رقابتي سالم در زيست بوم تجارت الکترونيکي کشور و بهبود فضاي کسب و کار و همچنين به منظور ارتقاي کيفي کسب و کارهاي اينترنتي و افزايش رضايتمندي مشتريان از تجربه خريد اينترنتي، در نظر دارد طرح رتبه بندي کسب و کارهاي اينترنتي را با هدف اعطاي نماد اعتماد الکترونيکي دو تا 5 ستاره آغاز نمايد. به اين منظور لازم است شاخص هاي مورد نياز بر اساس نيازهاي بومي کشور احصا شود و نحوه سنجش، شرايط احراز و روش نظارت و پايش براي هر يک از ستاره‏ها مشخص گردد.

بر اين اساس و با هدف فراهم کردن امکان مشارکت کسب و کارهاي اينترنتي به عنوان يکي از ذينفعان اصلي اين طرح، از کليه صاحبان اين کسب و کارها دعوت مي‏شود در اين طرح شرکت نمايند. به اين منظور علاقه مندان به مشارکت در اين طرح مي‏توانند نظرات و پيشنهادات خود را در خصوص شاخص‏هاي کيفي و کمي، نحوه اختصاص امتيازات، شيوه سنجش شاخص و ساير موضوعات مطرح در حوزه رتبه بندي کسب وکارهاي اينترنتي جهت اختصاص ستاره هاي 2 تا 5 نماد اعتماد الکترونيکي تا بيستم اسفند ماه سال جاري به آدرس ranking@enamad.ir ارسال نمايند.

شايان ذکر است امتيازات ويژه‏اي در رتبه بندي صاحبان کسب وکارهاي مشارکت کننده در اين طرح منظور خواهد شد. از اين رو ضروري است در ايميل ارسالي، نام کسب و کار مشارکت کننده به همراه نام دامنه مربوطه ارسال گردد. بديهي است اختصاص امتياز به مشارکت کننده، بر اساس کيفيت نسبي پيشنهادات ارسالي و پس از بررسي کارشناسي آنها مشخص خواهد شد و صرفا ارسال پيشنهاد، حقي در کسب امتياز براي مشارکت کننده ايجاد نخواهد کرد.

 
 
 
 

کليه حقوق اين سايت متعلق به مرکز توسعه تجارت الکترونيکي بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است