تهران صفحه اصلی
 
متن نامه اعتراض آمیز دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی به مدیر مسئول دنیای اقتصاد
1395/11/25-17:14 تعدا بازدید: 106 گروه خبری: نماد اعتماد الکترونیکی کد خبر: 2
نماد اعتماد الکترونیکی:
فراخوان مشارکت کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی برای رتبه بندی کسب و کارها و ارتقای ستاره نماد اعتماد الکترونیکی

بدینوسیله به اطلاع صاحبان کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی می‏رساند مرکز توسعه تجارت الکترونیکی در راستای کمک به ایجاد فضای رقابتی سالم در زیست بوم تجارت الکترونیکی کشور و بهبود فضای کسب و کار و همچنین به منظور ارتقای کیفی کسب و کارهای اینترنتی و افزایش رضایتمندی مشتریان از تجربه خرید اینترنتی، در نظر دارد طرح رتبه بندی کسب و کارهای اینترنتی را با هدف اعطای نماد اعتماد الکترونیکی دو تا 5 ستاره آغاز نماید. به این منظور لازم است شاخص های مورد نیاز بر اساس نیازهای بومی کشور احصا شود و نحوه سنجش، شرایط احراز و روش نظارت و پایش برای هر یک از ستاره‏ها مشخص گردد.

بر این اساس و با هدف فراهم کردن امکان مشارکت کسب و کارهای اینترنتی به عنوان یکی از ذینفعان اصلی این طرح، از کلیه صاحبان این کسب و کارها دعوت می‏شود در این طرح شرکت نمایند. به این منظور علاقه مندان به مشارکت در این طرح می‏توانند نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص شاخص‏های کیفی و کمی، نحوه اختصاص امتیازات، شیوه سنجش شاخص و سایر موضوعات مطرح در حوزه رتبه بندی کسب وکارهای اینترنتی جهت اختصاص ستاره های 2 تا 5 نماد اعتماد الکترونیکی تا دهم اسفند ماه سال جاری به آدرس ranking@enamad.ir ارسال نمایند.

شایان ذکر است امتیازات ویژه‏ای در رتبه بندی صاحبان کسب وکارهای مشارکت کننده در این طرح منظور خواهد شد. از این رو ضروری است در ایمیل ارسالی، نام کسب و کار مشارکت کننده به همراه نام دامنه مربوطه ارسال گردد. بدیهی است اختصاص امتیاز به مشارکت کننده، بر اساس کیفیت نسبی پیشنهادات ارسالی و پس از بررسی کارشناسی آنها مشخص خواهد شد و صرفا ارسال پیشنهاد، حقی در کسب امتیاز برای مشارکت کننده ایجاد نخواهد کرد.

 
 
 
 

کلیه حقوق اين سايت متعلق به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی بوده  و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است