چاپ        ارسال به دوست

محمد شریعتمداری به عنوان وزیرصنعت، معدن و تجارت انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی،‌ مجلس شورای اسلامی پس از بررسی برنامه‌ها و صلاحیت وزرای پیشنهادی طی روزهای گذشته و در جلسه رأی‌گیری دیروز، حمایت حداکثری خود از کابینه پیشنهادی را با رأی خود به وزراء اعلام کردند.
بر همین اساس محمد شریعتمداری گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت توانست از مجموع 288 رأی مأخوذه نمایندگان، با 241 رأی موافق، 25 رای مخالف، 20 رای ممتنع و 2 رأی باطله اعتماد وکلای ملت را کسب کند.
"بهبود محیط سرمایه گذاری و فضای کسب و کار در بخش، توسعه سرمایه گذاری داخلی و خارجی، رفع موانع، تثبیت و ارتقای رونق تولید و توانمندسازی بخش خصوصی، توسعه صادرات غیرنفتی، ارتقای سهم و نقش فعالیت های معدنی در تولید ناخالص داخلی، بهسازی و ساماندهی نظام بازرگانی داخلی، بهبود و توسعه روابط تجاری بین المللی، ارتقای بهره وری عوامل تولید، توسعه فناوری، نوآوری و تحقیق و توسعه، پشتیبانی و مشارکت در ایجاد و توسعه زیرساخت های بخش، مدیریت واردات و همکاری و پیگیری مجدانه در مبارزه با قاچاق، ارتقای توانمندی منابع انسانی شاغل و مورد نیاز بخش و بازنگری معماری سازمانی"، مهمترین محورهای برنامه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را تشکیل می دهند.
شایان ذکر است که محمد شریعتمداری سابقه وزارت بازرگانی، قائم مقام وزیر بازرگانی و معاون اجرائی رئیس جمهور را در کارنامه کاری خود دارد.


٠٩:٣٥ - دوشنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٨٢    /    تعداد نمایش : ٣٠٢