همایش توجیهی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در رشت برگزار شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به این‌که پس از استقرار و راه‌اندازی سامانه "تدارکات الکترونیکی دولت"، استان گیلان با بهبود 34 درصدی هزینه‌های مدیریتی مواجه بوده است، اضافه كرد: با راه‌اندازی این سامانه، استان گیلان در راستای سفارش کالا و اقدامات مرتبط با کاهش 48 درصدی هزینه مواجه بوده است.
 ١٤:٤١ - يکشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رئيس مركز توسعه تجارت الكترونيكي؛
همایش "جنبه‌های حقوقی فنآوری اطلاعات و ارتباطات" برگزار شد
بنا بر اظهارات دبیر همایش جنبه‌های حقوقی فنآوری اطلاعات و ارتباطات، این همایش بعد از ۱۳ سال در حوزه حقوقی فنآوری اطلاعات برگزار می‌شود و فضای مناسبی برای اظهار نظر و ارائه نظرات مختلف درباره لوایح تدوین شده است.
 ١٠:١٦ - شنبه ٥ اسفند ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور رئيس مرکز توسعه تجارت الکترونيکي انجام شد:
بررسی بازنگری قوانین تجارت الکترونیک در رادیو اقتصاد
رمضانعلی صادق زاده گفت: تمامی قوانین و مقررات در حوزه کسب و کار به ویژه تجارت الکترونیک دوباره باید مورد بازنگری قرار گیرد.
 ١٣:٤٩ - شنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:
قوانین تجارت الکترونیک نیاز به بازنگری دارد
رمضانعلی صادق‌زاده گفت: قانون تجارت الکترونیک نیز با توجه به این‌که ۱۵ سال پیش با شرایط آن زمان نوشته شده و قطعاً با شرایطی که در حال حاضر داریم مغایرت دارد، طبیعی است که نیاز به بازنگری داشته باشد.
 ٠٩:٥٤ - شنبه ٢١ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست معاونت تسهیل تجاری و توسعه کاربردهاي مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:
هر پرداخت یاری که می‌خواهد کار بکند، باید درگاه نماد اعتماد داشته باشد
البته شاید این نگرانی وجودداشته باشد که داده‌های‌شان را در اختیار رقیب می‌گذارند، اما ما که رقیب نیستیم. ما دولت هستیم. همان‌طور که بانک مرکزی وقتی به پی اس پی ها بگوید ذیل خودتان کسانی که حساب دارند و کسانی که فعالیت می‌کنند را در اختیار من قرار بدهید.
 ١٢:٠٨ - سه شنبه ١٠ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
وزارت صنعت، معدن و تجارت با استناد به آمار آنکتاد بررسی کرد:
۸ بازدارنده رونق تجارت آنلاین
روی آوردن به تجارت الکترونیک در دنیا درحالی رو به افزایش است که آ‌مارهای آنکتاد (کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد) نشان می‌دهد ایران در این زمینه باید با سرعت بیشتری حرکت کند. وزارت صنعت، معدن و تجارت در گزارشی جدید با استناد به آمارهای این نهاد بین‌المللی، عوامل بازدارنده در توسعه تجارت الکترونیک را اعلام کرده است.
 ١٥:٠١ - دوشنبه ٧ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی:
كانال‌های تلگرامی یا اینستاگرامي شامل نماد اعتماد الکترونیکی نيستند
حدود یک هفته از فیلترینگ دو شبکه مجازی پرطرفدار اینستاگرام و تلگرام می‌گذرد و این درحالی‌ است که به گفته رئیس انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی، "حدود نیم میلیون فرصت شغلی که وارد این شبکه‌های مجازی شده‌اند و همچنین چند شرکت دانش بنیان خدمات تخصصی در این زمینه، پس از فیلترینگ معلق شدند."
 ١٠:٢٢ - دوشنبه ١٨ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 صفحه بعدی >>