دستورالعمل
ثبت شناسنامه و اخذ و نصب شناسه کالای گروه کالای طلا اعم از شمش، مسكوكات و مصنوعات زينتي
با عنایت به ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آیین‌نامه اجرایی آن به شماره 75642/ت 52403 هـ مورخ 23/6/95، دستورالعمل ذیل جهت ثبت شناسنامه، اخذ و نصب شناسه‌کالای گروه کالای طلا اعم از شمش، مسكوكات و مصنوعات زينتي، به دستگاه‌های ذیربط و مشمولین دریافت شناسه‌کالا اعم از واردکنندگان و تولیدکنندگان ابلاغ و اطلاع‌رسانی می‌گردد.
 ١٢:٤٠ - يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستورالعمل
ثبت شناسنامه و اخذ و نصب شناسه کالای گروه کالایی فرآورده‌ها و مشتقات نفتی، گازی و پتروشیمی
با عنایت به ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آیین‌نامه اجرایی آن به شماره 75642/ت 52403 هـ مورخ 23/6/95، دستورالعمل ذیل جهت ثبت شناسنامه، اخذ و نصب شناسه‌کالای گروه کالایی فرآورده‌ها و مشتقات نفتی، گازی و پتروشیمی، به دستگاه‌های ذیربط و مشمولین دریافت شناسه‌کالا اعم از واردکنندگان و تولیدکنندگان ابلاغ و اطلاع‌رسانی می‌گردد.
 ١٢:١٠ - يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستورالعمل
ثبت شناسنامه و اخذ و نصب شناسه کالای گروه کالایی قطعات یدکی و مصرفی وسایل نقلیه
با عنایت به ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آیین‌نامه اجرایی آن به شماره 75642/ت 52403 هـ مورخ 23/6/95، دستورالعمل ذیل جهت ثبت شناسنامه، اخذ و نصب شناسه‌کالای گروه کالایی قطعات یدکی و مصرفی وسایل نقلیه، به دستگاه‌های ذیربط و مشمولین دریافت شناسه‌کالا اعم از واردکنندگان و تولیدکنندگان ابلاغ و اطلاع‌رسانی می‌گردد.
 ١٢:٠٠ - يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستورالعمل
ثبت شناسنامه و اخذ و نصب شناسه کالای گروه کالایی لوازم خانگی
با عنایت به ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آیین‌نامه اجرایی آن به شماره 75642/ت 52403 هـ مورخ 23/6/95، دستورالعمل ذیل جهت ثبت شناسنامه، اخذ و نصب شناسه‌کالای گروه کالایی لوازم خانگی، به دستگاه‌های ذیربط و مشمولین دریافت شناسه‌کالا اعم از واردکنندگان و تولیدکنندگان ابلاغ و اطلاع‌رسانی می‌گردد.
 ١١:٢٥ - يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستورالعمل
ثبت شناسنامه و اخذ و نصب شناسه کالای گروه کالای منسوجات و پوشاک
با عنایت به ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آیین‌نامه اجرایی آن به شماره 75642/ت 52403 هـ مورخ 23/6/95، دستورالعمل ذیل جهت ثبت شناسنامه، اخذ و نصب شناسه‌کالای گروه کالایی منسوجات و پوشاک، به دستگاه‌های ذیربط و مشمولین دریافت شناسه‌کالا اعم از واردکنندگان و تولیدکنندگان ابلاغ و اطلاع‌رسانی می‌گردد.
 ١١:٢٥ - يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستورالعمل
ثبت شناسنامه و اخذ و نصب شناسه کالای گروه کالای داروي انسانی، مواد مخدر و مواد تحت کنترل، مکمل‌های دارویی و غذایی، ملزومات و تجهیزات پزشکی، فرآورده های آرایشی و بهداشتی، مواد خوراکی و آشامیدنی فرآوری‏شده، فرآورده‌های‏زیستی انسانی (بیولوژیک) و فرآورده‌های طبیعی، سنتی و گیاهی كه مصارف انسانی دارند.
با عنایت به ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آیین‌نامه‌های اجرایی آن ، به شماره 75642/ت 52403 هـ مورخ 23/6/95 ، دستورالعمل ذیل جهت ثبت شناسنامه، اخذ و نصب شناسه‌کالای گروه کالایی داروي انسانی، مواد مخدر و مواد تحت کنترل، مکمل‌های دارویی و غذایی، ملزومات و تجهیزات پزشکی، فرآورده های آرایشی و بهداشتی، مواد خوراکی و آشامیدنی فرآوری‏شده، فرآورده‌های‏زیستی انسانی (بیولوژیک) و فرآورده‌های طبیعی، سنتی و گیاهی كه مصارف انسانی دارند، به دستگاه‌های ذیربط و مشمولین دریافت شناسه‌کالا اعم از واردکنندگان و تولیدکنندگان ابلاغ و اطلاع‌رسانی می‌گردد.
 ١١:٢٥ - يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستورالعمل
ثبت شناسنامه و اخذ و نصب شناسه برای گروه کالای گروه کالایی دارو، افزودنی ها و مکمل‌ها ، مواد اوليه و جانبي ، ملزومات و تجهیزات دامپزشکی، فرآورده‏های بهداشتی، فرآورده هاي زیستی (بیولوژیک) ، سموم دامپزشکی، داروهای گیاهی و طبیعی که مصارف حيوانی دارند.
با عنایت به ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و آیین‌نامه‌های اجرایی آن ، به شماره 75642/ت 52403 هـ مورخ 23/6/95 ، دستورالعمل ذیل جهت ثبت شناسنامه، اخذ و نصب شناسه‌کالای گروه کالایی دارو، افزودنی ها و مکمل‌ها ، مواد اوليه و جانبي ، ملزومات و تجهیزات دامپزشکی، فرآورده‏های بهداشتی، فرآورده هاي زیستی (بیولوژیک) ، سموم دامپزشکی، داروهای گیاهی و طبیعی که مصارف حيوانی دارند ، به دستگاه‌های ذیربط و مشمولین دریافت شناسه‌کالا اعم از واردکنندگان و تولیدکنندگان ابلاغ و اطلاع‌رسانی می‌گردد.
 ١٠:٥٧ - يکشنبه ١ مرداد ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 صفحه بعدی >>