چاپ        ارسال به دوست

نشست توجیهی با شرکت ‌های متقاضی مشارکت در ارائه خدمات تجاری به کسب و کار (CSP)
برگزار شد:

نشست توجیهی با شرکت ‌های متقاضی مشارکت در ارائه خدمات تجاری به کسب و کار (CSP)

نشست توجیهی با شرکت ‌های متقاضی مشارکت در ارائه خدمات تجاری به کسب و کار (CSP) برگزار شد.

به منظور شفاف سازی و ارائه توضیحات تکمیلی در خصوص نحوه مشارکت شرکت‌ های متقاضی در ارائه خدمات تجاری به کسب و کار (CSP)، نشستی در تاریخ هفتم آذرماه 1401با حضور تعدادی از شرکت های متقاضی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، با توجه به ماموریت ابلاغی وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت در برنامه هوشمندسازی فروشگاه‌ ها به مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و متعاقب آن فراخوان منتشره، شرکت های متعددی از جمله داده ورزی سداد، مهندسی طلوع ایده و روش، خدمات انفورماتیک راهبر، تجارت الکترونیک پارسیان، داده ورزی فرادیس البرز و همچنین ارتباطی ضحی کیش آمادگی خود را اعلام نمودند. با توجه به درخواست برخی از این شرکت ها، نشستی در روز دوشنبه هفتم آذرماه 1401 جهت ارائه توضیحات تکمیلی و پاسخگویی مستقیم به سوالات با حضور امین کلاهدوزان سرپرست مرکز تتا و نمایندگانی از شرکت های مذکور برگزار شد.

در این نشست، در خصوص الزامات قانونی، سند فنی پروژه و طرح کلی کسب و کار، طراحی مشو ق های مورد نیاز برای فروشگاه ها، نحوه طراحی و اجرای سامانه، نحوه اتصال سامانه به سامانه انبارها و جامع تجارت و مودیان و گارانتی، ترویج اتصال به سامانه توسط اصناف مختلف و سایر موضوعات مورد نظر شرکت های حاضر در جلسه، بحث و بررسی گردید.

خاطرنشان می گردد، موافقت ‌نامه ای با هریک از شرکت های متقاضی به منظور اجرای آزمایشی پروژه در محیط پایش توسط آن شرکت با هدف تعیین شرایط و ضوابط اجرای کار منعقد خواهد گردید.


١٥:٢٤ - چهارشنبه ٩ آذر ١٤٠١    /    شماره : ٥٥٧    /    تعداد نمایش : ٢٠١٧