چاپ        ارسال به دوست

تجارت الکترونیکی، همچنان با سرعت می‌تازد
روابط عمومی؛

تجارت الکترونیکی، همچنان با سرعت می‌تازد

تجارت الکترونیکی، همچنان با سرعت می‌تازد

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، گفت: روند رشد تجارت الکترونیکی در سه ماهه اول سال استمرار داشته و امسال منتظر دستاوردهای خوبی هستیم.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)؛ امین کلاهدوزان رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اشاره به رشد قابل توجه و صعود چشم‌گیر تجارت الکترونیکی در سه ماهه اول سال 1403 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته، گفت: با استقبال فوق العاده و همراهی همه صاحبان کسب و کار، حجم معاملات تجارت الکترونیکی کشور، در سه ماهه اول به 964 همت رسید که نسب به سال قبل ۵۲ درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به اینمادهای صادر شده در مدت مذکور، تصریح کرد: با رشد 46 درصدی صدور اینماد به نسبت مدت مشابه اکنون بیش از 228 هزار اینماد فعال در سطح کشور وجود دارد.

رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اشاره به امضای الکترونیکی صادره در این مدت، گفت: صدور بیش از یک میلیون و دویست هزار امضای الکترونیکی یعنی رشد قریب به 61 درصدی به نسبت مدت مشابه در سال گذشته، نشان از توجه و استقبال مردم و کسب و کارها از این خدمت مهم و راهبردی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی دارد.

کلاهدوزان در پایان، برداشتن موانع موجود بر سر راه کسب و کارها، تسهیل‌گری و توسعه بازارهای جدید را مهم ترین رویکردهای مرکز دانست‌.


١٧:١٠ - چهارشنبه ١٣ تير ١٤٠٣    /    شماره : ٦٩١    /    تعداد نمایش : ٥٠٥